Világkupa ezüstöt ugrott Dévai Boglárrka

Dévai Boglárka ezüstérmes lett ugrásban a tornászok párizsi világkupa-versenyén vasárnap, összesítésben pedig szériagyőztes lett.

A magyar szövetség tájékoztatása szerint az Európa-bajnoki bronzérmes sportoló megtartotta a selejtezőben elért pozícióját, a döntőben szintén remek ugrásokat mutatott be, így 14,025 pontot kapott.

Igazából elégedett vagyok, de még mindig van mit javítani az érkezéseken. A tökéletestől messze volt, de örülök, hogy viszonylag szépen meg tudtam csinálni az ugrásaimat. Az Európa-bajnok mögött jó másodiknak lenni – nyilatkozta a vk-dobogós sportoló a francia Coline Devillard győzelmére.

Kövessen minket a Facebookon, hogy azokat a híreket is megkapja, amiket az MTI elhallgat!