A Bayerné a német szuperkupa

A bajnok Bayern München labdarúgócsapata nyerte a német Szuperkupát, miután 2-2-es döntetlent játszott a Borussia Dortmund otthonában, majd tizenegyes-párbajban jobbnak bizonyult.

A vendégcsapatból sérülés miatt Arjen Robben, Jérome Boateng, James Rodriguez, David Alaba, Manuel Neuer, Thiago Alcántara és Juan Bernat is hiányzott.

A meccs elején a hazaiak Christian Pulisic góljával megszerezték a vezetést, majd kisvártatva Robert Lewandowski egyenlített. A második félidőben Pierre-Emerick Aubameyang volt eredményes, de a 88. percben egy müncheni szabadrúgás után Lukasz Piszczek lábáról a dortmundi kapuba került a labda (2-2), így tizenegyes-párbaj döntött a kupáról.

Kövessen minket a Facebookon, hogy azokat a híreket is megkapja, amiket az MTI elhallgat!