Cseh Lászlót is legyőzte egy tizenéves úszó

A 17 éves Milák Kristóf óriási meglepetést okozva, Cseh Lászlót is legyőzve lett a 100 méteres pillangóúszás idei országos bajnoka a hétvégén Debrecenben.

Az M1 vendégeként elárulta, nem gondolta volna, hogy sikerül világbajnoki A szintes időt úsznia, és arra is fény derült, miért kért bocsánatot klasszis ellenfelétől a célba érkezés után.

„Nem úgy álltam fel a rajtkőre, hogy most megverhetem a nagy Cseh Lászlót” – kereste a megfelelő szavakat az ifjú úszó, mikor felidézte a verseny előtti pillanatokat.

„De elég jó érzés” – tette hozzá. Rengetegszer visszanézte már a futamot, hogy lássa, mit rontott el, mi volt jó, „és hát azt, hogy első lettem” – mondta elfogódottan a szerepléshez még nem szokott Milák.

Kövessen minket a Facebookon, hogy azokat a híreket is megkapja, amiket az MTI elhallgat!