26 perc alatt öt góllal csúcsot döntött a cseh válogatott

A cseh válogatott fennállása legnagyobb idegenbeli győzelmét aratta a San Marino elleni vasárnapi világbajnoki selejtezőn, miután már az első félidőben legyalulták az ellenfelüket.

A világranglistán 203. helyezett San Marino ellen a 17. percben indult be a henger, amikor Antonin Barak betalált. Két percre rá már a herthás Darida növelte két gólra a cseh előnyt, majd a 24. percben jött ismét Barak, így 3-0 volt az állás.

Két perccel később Gebre Selassie talált be, aztán egy kis szünet után a 43. percben Michael Krmencik lőtte az ötödik gólt, vagyis 26 perc alatt 5 góllal sokkolták San Marinót.

A csehek a második félidőben már csak egyet lőttek, Darida vágott be egy tizenegyest, és állította be a 6-0-s végeredményt.

Kövessen minket a Facebookon, hogy azokat a híreket is megkapja, amiket az MTI elhallgat!