Handball-Planet: Iváncsik Gergő elhagyja a Telekom Veszprémet

Iváncsik Gergő idén nyáron – 17 év után – elhagyja a Telekom Veszprém kézilabdacsapatát – értesült a Handball-Planet.com szakportál.

A 35 éves, győri születésű Iváncsik Gergő bajnokságot 15, Magyar Kupát 13 alkalommal nyert a Veszprémmel, ezen kívül KEK-győztesnek, kétszeres SEHA Liga-győztesnek és háromszoros Bajnokok Ligája-döntősnek mondhatja magát. A válogatottságot múlt kedden mondta le.

A honlap szerdai cikkében azt írja, a nyáron érkező svéd vezetőedző, Ljubomir Vranjes javaslatára Iváncsik helyére a 24 éves macedón balszélső, Dejan Manaskov érkezik a német bajnok Rhein-Neckar Löwen együttesétől.

A Handball-Planet.com korábban már jelezte, hogy – információi szerint – két világbajnok francia kézilabdázó, William Accambray és Kentin Mahe, valamint a norvég Kent Robin Tönnesen is Veszprémben folytatja.

Kövessen minket a Facebookon, hogy azokat a híreket is megkapja, amiket az MTI elhallgat!